Arthurinvest s.r.o. hledá zaměstnance na pozici

Kuchař/ka

Jsme moderní 4* hotel v blízkém centru Prahy. Máme 214 pokojů, moderní restauraci a bar a 2 konferenční místnosti.
Hledáme do týmu kuchařů nové kolegy/ně, kteří by se s námi starali o spokojenost našich hostů. Zájemcům mimo Prahu jsme schopni po dohodě zajistit na začátek ubytování.

Náplň práce

  • 8 hodinové směny, ranní a odpolední, snažíme se 2 volné víkendy v měsíci, rozvrh směn měsíc dopředu, snažíme se vycházet vstříc požadavkům
  • příprava snídaní, které máme formou bufetu
  • příprava obědů - máme polední menu
  • příprava večeří (skupiny, polopenze, výběr z menu)
  • příprava na další dny, starost o čistotu boxů a kuchyně
  • příprava občerstvení pro konferenční akce a room service a bar
  • Požadujeme

  • zkušenosti s vařením v profi kuchyni velkou výhodou, ale zaučíme si i člověka po škole
  • uvítáme skutečný zájem o obor a chuť na sobě pracovat a rozvíjet se - u nás je k tomu hodně prostoru a možností
  • stejně tak rádi přivítáme do týmu studenty na praxi a na brigádu
  • Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • všechno oficiálně na smlouvu, včetně propláčení příplatků za svátky, víkendy a noční, řádné čerpání nároku na dovolenou
  • pěkné finanční ohodnocení a k tomu čtvrtletní odměny a měsíční procentuální odměny z tržeb kuchyně
  • práce v kolektivu s lidmi, které baví gastronomie
  • kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • širokou škálu firemních benefitů - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na obuv, příspěvek na dopravu, příspěvek na kartu Multisport, péči o rondony, zaměstnanecké slevy, různé semináře jurzy a možnosti se dále rozvíjet, jazykové kurzy, stravování na pracovišti, firemní akce a další

  • V případě stěhování z jiných regionů jsme schopni na začátek zajistit ubytování, podmínky na individuální dohodě.

    Více o naší společnosti se dozvíte na www.jurysinnprague.com/cz/career.

    Zaměstnavatel: Hotel Jurys Inn Praha
    Místo pracoviště: Sokolovská 11, Praha 8, 186 00
    Pracovní poměr: plný úvazek

    V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

    Úplné znení souhlasu se zpracováním osobních údajů.